انفجار گاز در تبریز به ۱۷ منزل خسارت زد

۲۵ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۶۰۱۱ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۹
بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در خیابان انقلاب تبریز، به ۱۷ منزل مسکونی دیگر خسارت وارد شد.
انفجار گاز در تبریز به ۱۷ منزل خسارت زد

مدیر روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه گفت: بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در خیابان انقلاب تبریز، به 17 منزل مسکونی دیگر خسارت وارد شد.

‌حسن مطلبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ‌گفت: ساعت 4:21 صبح امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه 125 مبنی بر وقوع انفجار در یک باب منزل مسکونی واقع در خیابان انقلاب، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شماره 3 ستارخان به محل اعزام شد.

مطلبی گفت: آتش نشانان اعزامی شاهد تخریب کامل منزل مسکونی در اثر انفجار گاز بودند که به گفته شاهدان، پیر زنی هم در زیر آوار مدفون شده بود.
وی درباره عملیات جستجوی آتش نشانان گفت: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی، به جستجوی پیرزن در میان آوار ایجاد شده پرداخته و پس از گذشت دقایقی، پیرزن را که تا ناحیه گردن در زیر آوار مدفون شده بود، پیدا کردند.
وی افرود: آتش نشانان وی را زنده از زیر آوار خارج و با توجه به اینکه قسمت‌های مختلف بدن وی دچار آسیب دیدگی شده بود وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
مطلبی خاطر نشان کرد: در اثر این انفجار 17 باب منازل مسکونی همجوار نیز دچار خسارات شده بودند که خوشبختانه صدمات جانی در بر نداشت.

کلید واژه ها: انفجار گاز تبریز